Новини

Звертаємо Вашу увагу на розділ "Інформаційні повідомлення/вивчення попиту".  В ньому розміщена корисна інформація яка може зацікавити різні категорії покупців. За довідками звертайтесь за тел. 0362-43-34-07 або 050-375-04-86

ГРАФІК АУКЦІОНІВ оновлюється щоп'ятниці і знаходиться за посиланням АУКЦІОНИ/ТОРГИ

«24» лютого 2017 року відбулось засідання Аукціонного комітету з підготовки та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини у Рівненській області.
Розглядалось питання про стан реалізації необробленої деревини покупцям – переможцям аукціонів, що відбулись 30.08.2016 року та 05.12.2016 року.

    

15 лютого 2017 року в Державному агентстві лісових ресурсів України відбулась нарада за участю керівних працівників Держлісагенства та представників уповноважених бірж, що здійснюють організацію та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини ресурсу 2-го кварталу цього року.

На нараді були визначені біржам наступні завдання:

- не допускати до участі в аукціоні суб'єктів господарювання, що не здійснюють переробку деревини з позначенням у їх документах відповідного КВЕДу;

- мінімізація біржової винагороди;

- опрацювання питань із запровадженням в подальшій роботі електронних торгів;

- вирішувати з місцевими асоціаціями переробників деревини питання притягнення до відповідальності покупців, що на аукціонах встановлюють економічно необґрунтовану ціну на необроблену деревину, стають переможцями аукціону, а в подальшому ухиляються від її придбання та вивозу. Рекомендовано таких суб'єктів господарювання не допускати до участі в наступних аукціонах.

За наслідками наради її організатори та учасники дійшли спільної думки про регулярне проведення подібних зустрічей у подальшому із підбиттям підсумків результатів квартальних аукціонів.

 

Рівненську міжрегіональну універсальну товарно-майнову біржу "ПРАЙС" (РМУТМБ "ПРАЙС") було визначено Фондом державного майна України, як уповноважену юридичну особу на організацію та проведення аукціоних торгів з реалізації державного та комунального майна. 

  Запрошуємо до співпраці !!!

ГРАФІК АУКЦІОНІВ оновлюється щоп'ятниці і знаходиться за посиланням АУКЦІОНИ/ТОРГи.

Сторінки